Czy są jakieś inne możliwości na nie płacenie za prowizje Ryanair?

Nie lubię gdy nie mam wyboru. To chyba generalnie cecha każdego człowieka. Jeżeli chodzi o rynek polski, to po prostu nie ma żadnego wyboru, ale na świecie poza Netellerem na pewno coś jeszcze jest. Np. Moneybookers z którego nie korzystam, bo mi się nie kalkuluje. Jeśli jednak znacie jakieś inne rozwiązanie, to proszę napiszcie do mnie z krótką informacją. Obiecuje dokonać porównania. Może znajdziemy jeszcze lepsze rozwiązanie?! Piszcie. :)
PS do artykułu „Do Ryanair” dodałem przejrzystą tabelę.

Bookmark and Share

7 Responses to Czy są jakieś inne możliwości na nie płacenie za prowizje Ryanair?

 1. Wojtek says:

  Hej. Napisz dlaczego nie kalkuluje się płacić kartą z Moneybookers.

 2. Radek says:

  Moneybookers ma chociażby droższe opłaty za zasilanie konta poprzez powiązaną kartę bankomatową (polską, zwykłą kartę). Droższe są też wypłaty. Jeżeli chcesz to mogę dokonać pełnego porównania.

 3. Wojtek says:

  Było by fajnie jak byś coś więcej na ten temat napisał :)

 4. Krzysiek says:

  Bzdury piszesz kolego.Przelew na konto moneybookers a zarazem na kartę moneybookers nie kosztuje nic !!! Jeśli skorzystasz z opcji directbanking tzn poprzez monebookers przelewasz pieniądze ze swojego zdefiniowanego konta bankowego.
  Pieniądze dostępne odrazu !!! Prowizji żadnych nie ma za zakupy w internecie !!! A jeśli chodzi o wypłaty to chyba nie po to się tą kartę zamawia.

 5. Pingback: Porównanie Moneybookers i Neteller « Mastercard prepaid

 6. Radek says:

  Dziękuje. Zrobiłem porównanie. Jeżeli chodzi o to pieniądze od razu, to zapewne zależy to czy masz konto w tym samym banku co polski rachunek firmy moneybookers. W coś innego trudno mi uwierzyć. Zapraszam do artykułu „Porównanie Moneybookers i Neteller

 7. Adam says:

  Jeśli ktoś lata z Polski i zarabia w zł polecam konto w zł w Moneybookers. Żadnych problemów tylko opłata za wydanie karty 10 euro na rok ale i tak się opłaca jak ktos lata a opłaty za wpłaty są do przyjęcia a i w sklepie za darmo zapłącisz sam sprawdzałem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *