O stronie

Z Natury jestem Homo oeconomicusem, więc staram się nie rozrzucać niepotrzebnie pieniędzy. Z wykształcenia jestem ekonomistą, więc mam na to swoje sposoby. Ryanair jak dla mnie oferuje najatrakcyjniejsze ceny. Latam nim często do East Midlands i póki co mnie nie zawiódł. Z innych wypadów za okazję życia musze uznać podróż do stolicy Szwecji – Sztokholmu. Lot kosztował mnie 5 zł w jedną stronę (wraz ze wszystkimi opłatami!) . W ten sposób ta tania linia lotnicza ułatwiła mi zobaczenie jednej z najpiękniejszych stolic Europy.

Mam nadzieje, że dzięki znalezionym na tej stronie informacjom uda Wam się oszczędzić na przelotach tanimi liniami lotniczymi! Prowizje za bilety niech płacą inni! Ja polecam kartę bez prowizji – mastercard. Miłego czytania! :)

Bookmark and Share

5 Responses to O stronie

 1. Radek says:

  Panie Krzysztofie obiecuje sprawdzić to w najbliższym czasie.

 2. Radek says:

  Panie Jerzy jestem zagranicą, więc proszę śmiało napisać o co chodzi.

 3. Bartek says:

  Witam, proszę o pomoc w sprawie aktywacji konta na netellerze. Zalogowałem się tak jak zostało to opisane jednakże później, wystąpił błąd „Your account is currently unavailable. NETELLER has disabled your account to protect your personal information. Please contact us to restore your account”. Napisałem do nich maila tak jak o to prosili, po czym odpisali że muszę im przesłać kopie dokumentu tożsamości, co zrobiłem. Kolejny mail od nich to był potwierdzeniem że dostali moją kopie dowodu-8 października dziś mamy 24 a tu w dalszym ciągu nie mogę się zalogować. Ile może to trwać? i czy coś jeszcze powinienem zrobić. Dziękuje za odpowiedz.

 4. Radek says:

  W jednym z pierwszych maili masz informację o konieczności zgłoszenia się do odbycia rozmowy telefonicznej poprzez którą zweryfikują Twoją tożsamość. Czy odbyłeś rozmowę telefoniczną? Podpowiem, że na stronie neteller.com jest już możliwy do wybrania język polski…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *